DŹWIGI | WINDY I SCHODY RUCHOME

Prowadzimy konserwację wind wszystkich producentów istniejących na polskim rynku.
 
Są to między innymi stare polskie windy z lat 70 – tych i 90 – tych jak i nowoczesne windy czołowych światowych producentów np. OTIS, KONE, Schindler, ThyssenKrupp Elevator, Monitor, ORONA.
 
Ponadto w ramach umowy serwisowej oferujemy całodobowe pogotowie dźwigowe CST ready 24. Wykonujemy naprawy i modernizacje dźwigów przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Obsługa techniczna

Wieloletnie doświadczenie

 

Wywodzimy się z różnych firm dźwigowych, w których każdy z nas poznał nie tylko wiele rodzajów wind, schodów i chodników ruchomych różnych producentów, sposoby ich konserwacji, właściwej eksploatacji , ale co jest równie istotne, poznaliśmy potrzeby użytkowników urządzeń dźwigowych.

Czego Państwo oczekujecie od firmy dźwigowej – my to wiemy. Najpierw pomocy w wyborze odpowiedniego produktu – windy, właściwej dla Państwa budynku, a następnie takiej usługi serwisowej, aby Państwa dźwig działał bezawaryjnie i bezpiecznie przez wiele lat.

My staramy się temu sprostać poprzez stosowanie doskonałych wind, eksploatowanych przez wielu Klientów na całym świecie, oraz poprzez prowadzenie rzetelnej konserwacji oraz doskonalenie swoich umiejętności i poszerzanie swojej wiedzy o technice dźwigowej.

Materiały do pobrania


Porozmawiajmy o współpracy